PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140256}

La Heredera

7,8 17
ocen
7,8 10 1 17
La Heredera
powrót do forum serialu La Heredera

super telenovela

ocenił(a) serial na 10

własnie jestem w trakcie ogladania tej telenoweli, bez dwoch zdan jest super, szczegolnie aktorzy, w tym oczywiscie Silvia Navarro i Sergio Basanez po raz kolejny na ekranie zapewniam ze i tym razem nie zawiądą, graja wysmienicie. Poza tym historia, czyli władza, pieniądze, zemsta, miłość. Naprawde gorąco polecam
Goska

telemundo1111

A możesz powiedzieć gdzie znalazłaś tą telke,bo chętnie bym ją obejrzał ze względu na Zepede :D.Aha i super by było gdyby odcinki były tłumaczone ;).

ocenił(a) serial na 10
jazdowicz2666

Witam, ale się zdziwiłam na ten komentarz, a to ze względu na czas jaki upłynął od mojego wpisu to już 10 lat:-) Jeśli chodzi o LA HEREDERA to oglądałam ją w oryginale dzięki forum(hiszpańskim) z telenowelami były linki do odcinków-chyba około 200 odc.. Nie spotkałam się z wersją z napisami, a już na pewno nie z lektorem, w Polsce z tego co wiem nie była wyświetlana. A tak nawiasem mówiąc, bardzo dobra telenovela, oryginalna inna niż wszystkie. Pozdrawiam:-)

telemundo1111

Hej,nom to miałaś prawo się zdziwić,a nawet zszokować po takim czasie dostać odp.na komentarz ;).Co do fabuły tego serialu to ci wierze że musi być bardzo ciekawy,bo uwielbiam takie klimaty które opisałaś,a do tego super obsada.Żałuje że nie ma go z tłumaczeniem,bo w oryginale go znalazłem,ale z hiszpańskim u mnie słabo niestety,więc potrzebował bym do niego jakiegoś tłumacza ;).Ale dziękuje za odp.I również pozdrawiam ;).PS,dodam jeszcze że w podobnym klimacie coś jest serial zaklęta miłość,również z Zepeda w roli głównej,więc jeśli go nie widziałaś to gorąco go polecam.Mój najlepszy serial Mexykański który do tej pory miałem okazje oglądać ;).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones