PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30428}

Frida

7,5 84 368
ocen
7,5 10 1 84368
6,9 17
ocen krytyków
Frida
powrót do forum filmu Frida

choc kolorów w nim nie brak lecz dosyć to banalnie pokazane było . Sama gra aktorów tez du.y nie
urywa .

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Film oczywiście może się nie podobać, ale zarzut banalności przedstawionej historii to chyba przesada?

ocenił(a) film na 6
Vanity772

Wybacz ale gdyby nie Salma to o tym filmie by nawet nikt nie wiedział (i nie dlatego że "świetnie" w nim zagrała ale o tym że nazwisko robi swoje ). To samo w przypadku "Zelaznej Damy " gdyby w tych filmach zagrały aktorki które sa zupełnie nie znane publice to podjrzewam że byłyby to pozycje które obeszłyby sie bez echa . Bo filmy same w sobie du.y nie urwały nawet półdupka .

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Mnie w tym przypadku nie przyciągnęło nazwisko, nie poszłabym na film bo gra w nim Salma Hayek. Cieszę się jednak, że go obejrzałam, a i Salmie zwracam honor bo świetnie w nim zagrała.

Ps. Są trzy możliwości żeby jak najwięcej ludzi kupiło bilet do kina na film biograficzny:
-biografia mało znanej osoby zagrana przez popularnego aktora
-biografia znanej osoby zagrana przez niepopularnego aktora
-popular vs popular

Nie rozumiem, więc argumentu nazwiska jako coś złego dla filmu.

ocenił(a) film na 6
Vanity772

Nazwisko nie jest czyms złym . Mało tego - jak najbardziej zrouzmiałe jest że ono sie pojawia . Tylko jak ja widze taki film jak "Zelazna Dama " gdzie żelaznej damy z lupą szukac natomiast zdemenciałą staruszke widac na każdym kroku to ja sie pytam po co ?

ocenił(a) film na 10
maciekb80

Tak, ale mówimy tutaj o "Fridzie" nie o "Żelaznej Damie". Tak przy okazji to wg mnie robienie filmu biograficznego o kimś, kto jeszcze żyje w ogóle mija się z celem.

ocenił(a) film na 6
Vanity772

Jak najbardziej się z tym zgadzam . Tym bardziej że chyba najbardziej nie wsmak oglądać ów produkcję osobie o której ów film jest

Vanity772

Do czego "pijesz" Zarówno Fridy jak i Margaret Thatcher nie było już na tym świecie wśród żywych, gdy kręcono o nich film...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones